Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam
Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam

Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam

Uzlabojiet savas karjeras iespējas vai iegūstiet iespēju iestāties universitātē ar starptautiski atzītu kvalifikāciju.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
16 Vispārējās valodas nodarbības
04 Projekta sesijas
10 Kembridžas eksāmenu sagatavošana Īpašu interešu nodarbības
02 Lekciju sesijas
 • Līmenis:
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Noteikas pirmdienas
 • Periods:
  8 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Uzlabojiet klausīšanās un lasīšanas prasmi, veidojot efektīvas testēšanas stratēģiju. Eksāmenos tiek pārbaudītas lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas prasmes angļu valodā.

Kvalifikācija:
Kembridžas angļu valodas kurss nodrošina kvalifikāciju angļu valodas apguvējiem Kembridžas universitātes ietvaros. To var izmantot kā valodas prasmes pierādījumu uzņemšanai universitātēs, imigrācijas birojos vai darba devējiem lielākajā daļā angliski runājošo valstu.

Mūsu zināšanas:
Kā lielākais Kembridžas angļu valodas eksāmenu administrators pasaulē, mēs esam eksperti, kas apliecina, ka mūsu studenti sasniedz vislabākos rezultātus. Lielākā daļa mūsu skolu gan Apvienotajā Karalistē, gan ASV ir pilnvaroti eksāmenu centri, kas nozīmē, ka jūsu eksāmenu administrēs EF darbinieki EF skolā, lai nodrošinātu jūsu pašpārliecinātību un komfortu.

Lūdzu, ņemiet vērā:
Vispārējās angļu valodas stundas var ilgt dažas nedēļas, lai nodrošinātu bāzi specializētam eksāmenu sagatavošanas materiālam. Papildu eksāmenu datumi un kursi tiek piedāvāti katru mēnesi visās vietās, atkarībā no pieejamības.

Īstermiņa sagatavošanās:
Iegūstiet zināšanas par Kembridžas eksāmena prasībām un metodēm. Jums būs iespēja iegūt maksimālu progresu pilnā eksāmenu sagatavošanas kursā - tomēr, ja jums ir ierobežots grafiks, jūs varat izmantot īstermiņa sagatavošanās kursa priekšrocības. Sāciet jebkurā pirmdienā visa gada garumā un mācieties 2–8 nedēļas mūsu pilsētiņā Kembridžā un Santa Barbarā.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.