Sasniedziet savus ieplānotos 2024. gada ceļojumu un izglītības mērķus. Piesakieties valodas kursiem jau šodien!
Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam
Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam

Sagatavošanās Kembridžas angļu valodas eksāmenam

Uzlabojiet savas karjeras iespējas vai iegūstiet iespēju iestāties universitātē ar starptautiski atzītu kvalifikāciju.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
16 Vispārējās valodas nodarbības
04 Projekta sesijas
10 Kembridžas eksāmenu sagatavošana Īpašu interešu nodarbības
02 Lekciju sesijas
 • Līmenis:
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Norādītajos sākuma datumos
 • Periods:
  No 8 - 52 nedēļām
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Uzlabojiet klausīšanās un lasīšanas prasmi, veidojot efektīvas testēšanas stratēģiju. Eksāmenos tiek pārbaudītas lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas prasmes angļu valodā.

Kvalifikācija:
Cambridge English nodrošina kvalifikāciju angļu valodas studentiem Kembridžas Universitātes angļu valodas novērtēšanas ietvaos. To var izmantot kā valodas prasmes pierādījumu uzņemšanai universitātēs, imigrācijas birojos vai darba devējiem lielākajā daļā angliski runājošo valstu.

Mūsu kompetence:
Mēs esam apņēmības pilni nodrošināt to, ka mūsu studenti ir sagatavoti izciliem rezultātiem. Lielākā daļa mūsu skolu gan Apvienotajā Karalistē, gan ASV ir pilntiesīgi eksāmenu centri, kas nozīmē, ka jūsu eksāmenu vadīs EF darbinieki EF skolā, lai nodrošinātu, ka jūs jūtaties pārliecināti un komfortabli.

Lūdzu, ņemiet vērā:
Vispārējās angļu valodas stundas var ilgt dažas nedēļas, lai nodrošinātu bāzi specializētam eksāmenu sagatavošanas materiālam. Papildu eksāmenu datumi un kursi tiek piedāvāti katru mēnesi visās vietās, atkarībā no pieejamības.

Īstermiņa sagatavošanās:
Iegūstiet pamata zināšanas par Kembridžas eksāmena pārbaudes metodēm un tehniku. Jūs sasniegsiet maksimālu progresu apmeklējot pilnu eksāmenu sagatvošanas kursu. Bet ja esat ļoti aizņemts un jums ir ierobežots laiks, varat izmantot arī istermiņa sagatavošanas kursus.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.