Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošana
Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošana

Kembridžas angļu valodas eksāmenu sagatavošana

Uzlabojiet darba iespējas vai iegūstiet iestāšanos universitātē ar kvalifikāciju, kurai nekad nav beidzies.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
16 Vispārējās valodas nodarbības
04 Projekta sesijas
10 Kembridžas eksāmenu sagatavošana Īpašu interešu nodarbības
02 Lekciju sesijas
 • Līmenis:
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Noteikas pirmdienas
 • Periods:
  8 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
uzlabojiet klausīšanās un lasīšanas izpratni, veidojot efektīvas testēšanas stratēģijas. Vienā no Kembridžas eksāmeniem jūs paplašināsit zināšanas par vārdnīcu, gramatiku un veiksmes izrunu. Eksāmenos tiek pārbaudītas lasīšanas, rakstīšanas, klausīšanās un runāšanas prasmes angļu valodā - un tos bieži pārvalda mūsu pilsētiņās.

Kvalifikācija:
Kembridžas angļu valoda nodrošina kvalifikācijas angļu valodas apguvējiem Kembridžas universitātes ietvaros. Tās var izmantot kā valodas prasmes pierādījumu uzņemšanai universitātēs, imigrācijas birojos vai darba devēji lielākajā daļā angliski runājošo valstu.

Mūsu zināšanas:
Kā lielākais Kembridžas angļu valodas eksāmenu administrators pasaulē, mēs esam eksperti, kas nodrošina, ka mūsu studenti ir aprīkoti ar labākajiem rezultātiem. Lielākā daļa mūsu skolu gan Apvienotajā Karalistē, gan ASV ir pilnvaroti eksāmenu centri, kas nozīmē, ka jūsu eksāmenu administrēs EF darbinieki EF skolā, lai nodrošinātu jūsu pašpārliecinātību un komfortu.

Lūdzu, ņemiet vērā:
Vispārējās angļu valodas stundas var sastādīt dažas kursu nedēļas, lai nodrošinātu bāzi specializētam eksāmenu sagatavošanas materiālam. Papildu eksāmenu datumi un kursi tiek piedāvāti katru mēnesi visās vietās, atkarībā no pieejamības.

Īstermiņa sagatavošanās:
Iegūstiet pamatprasmi par Kembridžas eksāmena pārbaudīšanas prasmēm un metodēm. Jums būs gūstiet maksimālu progresu pilnā eksāmenu sagatavošanas kursā - tomēr, ja jums ir ierobežots grafiks, jūs varat izmantot īstermiņa sagatavošanās kursa priekšrocības. Sāciet jebkuru pirmdienu un mācieties 2–8 nedēļas mūsu pilsētiņā Kembridžā.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Apmeklējot visas nodarbības un izpildot katru uzdevumu, varēsiet paaugstināt vienu kursa līmeni. Mūsu mācību metodes garantēs, ka jūs gūsiet maksimālu progresu – vai turpināsiet šo pašu līmeni mācoties bez maksas līdz to apgūsiet.