EF Intensīvais kurss
EF Intensīvais kurss

EF Intensīvais kurss

Pēc iespējas ātrāk apgūstiet valodu akadēmisku vai profesionālu iemeslu dēļ.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
16 Vispārējās valodas nodarbības
04 Projekta sesijas
10 Īpašu interešu nodarbības
02 Lekciju sesijas
 • Līmenis
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Katru pirmdienu visa gada garumā
 • Periods:
  2 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Uzturēšanās laikā ārzemēs gūstiet maksimālu progresu. Ļoti ieteicams studentiem, kuriem akadēmisku vai profesionālu iemeslu dēļ ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk iemācīties valodu.

Mūsu ļoti strukturētā mācību programma, kas sastāv no 32 rīta un pēcpusdienas stundām nedēļā (kopējais mācību laiks 21 stundas un 20 minūtes), ļaus jums runāt un rakstīt ar pārliecību īsā periodā. Mūsu vispārējās valodas nodarbības veido jūsu gramatiku un vārdu krājumu, savukārt mūsu projekta sesijas uzlabo jūsu pētniecības un komunikācijas prasmes, izmantojot praktisku darbu, kas ir piemērots jūsu interesēm.

Mūsu intensīvais kurss piedāvā maksimālo īpašo interešu stundu skaitu, lai nodrošinātu, ka jūs veiksmīgi sasniedzat savus mērķus, studējot ārzemēs. Mācoties gan klasē, gan tiešsaistē, jūs varat apmeklēt SPIN nodarbības, kas vērstas uz valodu prasmēm, profesionālo attīstību, eksāmenu vai universitāti sagatavošana vai kultūra un māksla

Kāpēc EF ir intensīvs mūsu vispopulārākais kurss?
Tā kā jūs maksimāli palielinat valodu prasmju uzlabošanas līmeni, jūs iegūstat arī vērtīgu laiku, lai praktizētu kopā ar citiem studentiem. Šī papildu mijiedarbība ļauj sazināties dabiskā veidā, ātrāk nekā citos kursos, un procesa laikā veido ilgstošas ​​draudzības.

Cik nedēļu laikā studentiem jāreģistrējas EF intensīvajā kursā?
Jo ilgāk studējat, jo vairāk jūs uzlabosities, garantēts. Tāpēc studenti, kas vēlas uzlabot valodas prasmes, uzņem vismaz 3 līdz 6 nedēļas. Paturiet prātā, ka intensīvie studenti gūst panākumus 25 līdz 50% ātrāk. Sešu nedēļu kurss ļauj lielākajai daļai studentu paaugstināt vienu pilnu spēju līmeni, un daudzi intensīvi studenti izvēlas sasniegt lielāku kursu ar kursiem, kas ilgst 3 mēnešus vai ilgāk.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Apmeklējot visas nodarbības un izpildot katru uzdevumu, varēsiet paaugstināt vienu kursa līmeni. Mūsu mācību metodes garantēs, ka jūs gūsiet maksimālu progresu – vai turpināsiet šo pašu līmeni mācoties bez maksas līdz to apgūsiet.