Sasniedziet savus ieplānotos 2024. gada ceļojumu un izglītības mērķus. Piesakieties valodas kursiem jau šodien!
EF Intensīvais kurss
EF Intensīvais kurss

EF Intensīvais kurss

Šajos kursos jūs ātrāk apgūstiet valodu akadēmiskām vai profesionālām vajadzībām.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
16 Vispārējās valodas nodarbības
04 Projekta sesijas
10 Īpašu interešu nodarbības
02 Lekciju sesijas
 • Līmenis
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Katru pirmdienu visa gada garumā
 • Periods:
  2 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Mācību kursa laikā laikā ārzemēs jūs gūstiet maksimālu progresu. Ļoti ieteicams studentiem, kuriem akadēmisku vai profesionālu iemeslu dēļ ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk iemācīties valodu.

Mūsu ļoti strukturētā mācību programma, kas sastāv no 32 rīta un pēcpusdienas stundām nedēļā (kopējais mācību laiks nedēļā ir 21 stunda un 20 minūtes), īsā laika periodā ļaus jums runāt un rakstīt ar pārliecību. Mūsu vispārējās valodas nodarbības pilnveidos jūsu gramatikas zināšanas un vārdu krājumu, savukārt mūsu projekta sesijas, izmantojot jūsu interesēm atbilstošas prakstiskās nodarbības, uzlabos jūsu zināšanas un komunikācijas prasmes.

Mūsu intensīvais kurss piedāvā maksimālu īpašo interešu stundu skaitu, lai nodrošinātu, ka jūs veiksmīgi sasniedzat savus mērķus, studējot ārzemēs. Mācoties gan klasē, gan tiešsaistē, jūs varat apmeklēt SPIN nodarbības, kas vērstas uz valodu apguvi, profesionālo attīstību, kultūru, mākslu, eksāmeniem vai gatavošanos universitātei.

Kāpēc EF intensīvais kurss ir mūsu vispopulārākais kurss?
Tā kā jūs maksimāli uzlabojat savu valodu zināšanu līmeni, jūs iegūstat arī vērtīgu laiku, lai praktizētu kopā ar citiem studentiem. Šī papildu mijiedarbība ļauj sazināties dabiskā veidā, ātrāk nekā citos kursos, un procesa laikā bieži veido ilgstošu ​​draudzību.

Cik nedēļu mācības studentiem ir nepieciešamas EF intensīvajā kursā?
Jo ilgāk studēsiet, jo vairāk garantijas, ka jūsu zināšanas uzlabosies. Tāpēc studenti, kas vēlas uzlabot valodas prasmes, mācās vismaz 4 līdz 6 nedēļas. Paturiet prātā, ka intensīvā kursa studenti gūst panākumus 25 līdz 50% ātrāk. Sešu nedēļu kurss ļauj lielākajai daļai studentu paaugstināt zināšanas par vienu pilnu līmeni, un daudzi intensīvā kursa studenti izvēlas sasniegt vēl lielāku progresu ar kursiem, kas ilgst 3 mēnešus vai ilgāk.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.