Sasniedziet savus ieplānotos 2024. gada ceļojumu un izglītības mērķus. Piesakieties valodas kursiem jau šodien!
Junioru kurss
Junioru kurss

Junioru kurss

Skolēni vecumā no 13 līdz 15 gadiem, kuri vēlas iemācīties valodu un izjust jaunu kultūru kopā ar klasesbiedriem no savas dzimtenes.
20 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
  • Līmenis
    No Iesācēja līdz progresīvam
  • Sākuma datums:
    Janvāris / jūnijs / jūlijs / augusts
  • Periods:
    2 līdz 8 nedēļas

Apraksts:
Šie kursi nodrošina ideālu mācību vidi jaunākiem studentiem, kuri vēlas panākt maksimālu progresu ar 26 vai 20 valodu stundām nedēļā. Koncentrējieties uz skaidru komunikāciju ikdienas situācijās, kompetences veidošana sarunu ceļā, precizitāte vingrinājumu laikā un pārliecība par mūsu draudzīgo vidi.

Visaptveroša pakete:
Mūsu junioru kursi ir izstrādāti ar programmu, kas ir pielāgota jaunāko izglītojamo vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs ceļojat uz ārzemēm patstāvīgi vai pavadītā grupā - mācību programma, izmitināšana, aktivitātes un ekskursijas ir daļa no visaptverošas paketes.

Vietas:
Bristole, Īstborna, Kembridža, Kembridžas Klēras koledža, Bornmuta, Dublina, Vašingtona, DC, Ņujorka, Santa Barbara, Sandjego, Sietla, Brisbena, Oklenda, Singapūra , Malaga, SaintRaphaël, Minhene, Nice

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.