Junioru kurss
Junioru kurss

Junioru kurss

Skolēni vecumā no 13 līdz 15 gadiem, kuri vēlas iemācīties valodu un izjust jaunu kultūru kopā ar klasesbiedriem no savas dzimtenes.
20 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
  • Līmenis
    No Iesācēja līdz progresīvam
  • Sākuma datums:
    Janvāris / jūnijs / jūlijs / augusts
  • Periods:
    2 līdz 8 nedēļas

Apraksts:
Šie kursi nodrošina ideālu mācību vidi jaunākiem studentiem, kuri vēlas panākt maksimālu progresu ar 26 vai 20 valodu stundām nedēļā. Koncentrējieties uz skaidru komunikāciju ikdienas situācijās, kompetences veidošana sarunu ceļā, precizitāte vingrinājumu laikā un pārliecība par mūsu draudzīgo vidi.

Visaptveroša pakete:
Mūsu junioru kursi ir izstrādāti ar programmu, kas ir pielāgota jaunāko izglītojamo vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs ceļojat uz ārzemēm patstāvīgi vai pavadītā grupā - mācību programma, izmitināšana, aktivitātes un ekskursijas ir daļa no visaptverošas paketes.

Vietas:
Bristole, Īstborna, Kembridža, Kembridžas Klēras koledža, Bornmuta, Dublina, Vašingtona, DC, Ņujorka, Santa Barbara, Sandjego, Sietla, Brisbena, Oklenda, Singapūra , Malaga, SaintRaphaël, Minhene, Nice

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Apmeklējot visas nodarbības un izpildot katru uzdevumu, varēsiet paaugstināt vienu kursa līmeni ik pēc 6 nedēļām, bet, atkarībā no jūsu progresa, jums ir iespēja to paveikt ātrāk.. Mūsu mācību metodes garantēs, ka jūs gūsiet maksimālu progresu – vai turpināsiet šo pašu līmeni mācoties bez maksas līdz to apgūsiet.