EF Prakses pieredze
EF Prakses pieredze

EF Prakses pieredze

Pilnveidojiet savas jaunās valodas prasmes starptautiskā darba vidē.
32/26 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
 • Līmenis:
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Katru pirmdienu visa gada garumā
 • Periods:
  2 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Šī programma apvieno 50 vai vairāk stundu ilgu praksi ar vismaz 4 nedēļu ilgu EF intensīvo kursu. Nodarbības laikā jūs pilnveidosiet savas valodas prasmes, kā arī apgūsiet CV rakstīšanas un intervēšanas paņēmienus. Pēc nodarbības jūs pilnveidosit savas jaunās valodas prasmes, strādājot nepilna laika un neapmaksātā amatā profesionālajā uzņēmumā. Jūs attīstīsit nozarei specifiskas valodas prasmes un iegūsit vērtīgu starptautiska darba pieredzi. Pēc programmas noslēguma jūs saņemsit EF prakses sertifikātu.

Pieejams:
Visās EF skolās Lielbritānijā, Īrijā, Maltā, Dienvidāfrikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā, Vācijā, Japānā, Ķīnā, Itālijā un Spānijā. < / p>

Vai dodat priekšroku ilgākai praksei?
Izmēģiniet mūsu Stažēšanās Plus programmu. Izvēlieties 3 + 3 programmu (3 mēneši valodu studijām un 3 mēnešu prakse) vai 6 + 3 programma (6 mēnešu valodas studijas un pēc tam 3 mēnešu prakse). Vaicājiet mums sīkāku informāciju.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Apmeklējot visas nodarbības un izpildot katru uzdevumu, varēsiet paaugstināt vienu kursa līmeni. Mūsu mācību metodes garantēs, ka jūs gūsiet maksimālu progresu – vai turpināsiet šo pašu līmeni mācoties bez maksas līdz to apgūsiet.