Sasniedziet savus ieplānotos 2024. gada ceļojumu un izglītības mērķus. Piesakieties valodas kursiem jau šodien!
EF Prakses pieredze
EF Prakses pieredze

EF Prakses pieredze

Pilnveidojiet savas valodas prasmes starptautiskā darba vidē.
32/26 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
 • Līmenis:
  No Iesācēja līdz progresīvam
 • Sākuma datums:
  Katru pirmdienu visa gada garumā
 • Periods:
  2 līdz 52 nedēļas
 • Pirmkurss tiešsaistē:
  No uzņemšanas
 • Pēc-kurss tiešsaistē
  Visos intensīvajos angļu valodas kursos iekļauti 6 mēneši.

Apraksts:
Šī programma apvieno 50 vai vairāk stundu ilgu praksi ar vismaz 4 nedēļu ilgu EF intensīvo kursu. Nodarbību laikā jūs pilnveidosiet savas valodas prasmes, kā arī iemācīsieties, kā veidot CV un sagatavoties intervijai. Pēc nodarbībām jūs pilnveidosiet savas iegūtās valodas prasmes, strādājot neapmaksātu nepilna laika darbu kādā no uzņēmumiem. Jūs attīstīsiet nozarei specifiskas valodas prasmes un iegūsiet vērtīgu starptautiska darba pieredzi. Pabeidzot programmu jūs saņemsiet EF prakses sertifikātu.

Pieejams:
Visās EF skolās Lielbritānijā, Īrijā, Maltā, Dienvidāfrikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā, Vācijā, Japānā, Ķīnā, Itālijā un Spānijā (izņemot Malagu). < / p>

Vai dodat priekšroku ilgākai praksei?
Izmēģiniet mūsu Stažēšanās Plus programmu. Izvēlieties 3 + 3 programmu (3 mēneši valodu studijām un 3 mēnešu prakse) vai 6 + 3 programma (6 mēnešu valodas studijas un pēc tam 3 mēnešu prakse). Vaicājiet mums sīkāku informāciju.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.