Sasniedziet savus ieplānotos 2024. gada ceļojumu un izglītības mērķus. Piesakieties valodas kursiem jau šodien!
Prakse Plus programma
Prakse Plus programma

Prakse Plus programma

Apvienojiet 12 nedēļu valodas kursu ar 12 nedēļu praksi.
32 Nodarbības/nedēļā
(Katra nodarbība 40 minūtes)
  • Līmenis:
    No Iesācēja līdz progresīvam
  • Sākuma datums:
    Katru mēnesi visa gada garumā
  • Periods:
    8 līdz 52 nedēļas

Apraksts:

Izvēlieties 3 + 3 programmu (3 mēnešu valodas studijas un 3 mēnešu prakse) vai 6 + 3 programmu (6 mēnešu valodas studijas un pēc tam 3 mēnešu stažēšanās). Papildus tam, ka progresēsiet valodas kursā ar interaktīvām nodarbībām klasē un ārpus tās, jūs arī bagātināsiet savu valodas izpratni, brīvprātīgi strādājot nepilnu darba laiku vietējā organizācijā. Jūs attīstīsiet specializētas valodas prasmes un iegūsiet pieredzi starptautiskā vidē - tas viss dokumentēts ar EF Brīvprātīgā darba sertifikātu.

Pieejams:

visās EF skolās Lielbritānijā, Īrijā, Maltā, Dienvidāfrikā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Francijā, Vācijā, Japānā, Itālijā un Spānijā.

EF Learning Guarantee
EF mācību garantija
Jūs uzlabosiet savas zināšanas par viena kursa līmeni katras sešas nedēļas * ja apmeklēsiet visas nodarbības un izpildīsiet visus uzdevumus. Atkarībā no jūsu progresa, jūs arī varēsiet uzsākt nākamo kursu ātrāk. Mūsu metode garantē jums maksimālu progresu, pretējā gadījumā jūs varēsiet turpināt mācības bez maksas, kamēr sasniegsiet attiecīgo līmeni. *Noteikumi var atšķirties svešvalodām, kas nav angļu valoda.